d
An igniting portfolio theme designed
to help you leave quite a mark.
Back to Top

PRACUJTE S NÁMI

Pojďte s námi pracovat a tvořit vítěze zítřka v Karlíně. Nabízíme široké množstí full-time a part-time pozic.

PROČ PRACOVAT S NÁMI

Nejsme jen parta schopných manažerů, grafiků, obchodníků, developerů, projekťáků, UI a UXáků, iOs a Androiďáků, PHPčkařů, AI specialistů, Big data analytiků, testerů…

Reprezentujeme novou vlnu světového IT, kdy před sebou odmítáme vidět překážky a nepřipouštíme si mantinely. Hledáme bytosti, které mají stejnou, ne-li lepší pracovní morálku. Nebojí se dřiny a trpělivé práce. Teď mluvíme k Vám. Bláznům, co vidí svět jinak. Hranatým kolíkům v kulatých otvorech, kteří odmítají respektovat status QUO. Protože jenom lidi dostatečně bláznivý na to, aby chtěli změnit svět, to ve vzájemné kooperaci dokážou.

NÁŠ VELÍN

Často připomíná spíše doupě. Laboratoř fyzika v plném pracovním nasazení. Sklepní prostor britské rozvědky před prolomením Enigma. Sixtýnskou kapli při konkláve.

Energie by se tady dala krájet. Náš workplace je Papinův hrnec v plném tlaku. Koncentrované ambice okořeněné maximálním zaměřením na výsledek, osolené tvrdou dřinou, marinované v omáčce z nedušené kreativity, podlité vývarem ze společných cílů. Není tu místo pro faleš, podmiňovací způsob, alibi a intriky.

MOŽNOSTI SPOLUPRÁCE

V našem týmu jsme připraveni přivítat nové tváře v různých režimech. Dle typu pozice či zaměření posilujeme interní tým, tedy spolupracovníky, se kterými se denně budeme vídat. Jste-li povahou spíše nomádi, můžete uvítat možnost externí spolupráce. Rozhodujícím hodnocením Vaši práce nebude počet odpracovaných hodin, ale výsledek, který odevzdáte. 

Zároveň máme otevřeno několik stážových programů Work&Learn. Pokud hledáte praxi a chcete vyzkoušet prostředí silně rostoucí IT firmy, jste tu správně. Těm nejlepším nabídneme placené místo a možnost podílet se na našich vlastních projektech.

KOLEKTIV

Jsme mladý tým pod vedením zkušených matadorů, ale věk není parametr pro přijetí. Zajímají nás Vaše schopnosti, ochota zahodit komfort ve prospěch klienta, pozitivně nastavený mindset a potřeba práce pro tým. Protože jednotlivec sám nedokáže ani zlomek toho, co tým táhnoucí za jeden IT provaz.

Aktuálně nabízené pozice: