Vychytávky pro telefon, které vám usnadní život

Smartphone je pro většinu lidí nezbytností. Pokud kamkoli jdete, pravděpodobně vezmete telefon s sebou. Není se čemu divit. V dnešní době se dá telefonem zaplatit, komunikovat s přáteli, pustit si film nebo si na něm něco zahrát. Je to prostě všestranný pomocník. Co když ale existují vychytávky, které používání vašeho telefonu ještě zefektivní a pomohu vám v každodenním životě? Pojďme se společně na některé z nich podívat.


Brýle pro virtuální realitu

Chcete si vyzkoušet, jaké to je proniknout do světa VR, ale nechcete do toho tolik investovat? Brýle pro virtuální realitu k telefonu jsou asi nejlevnější variantou, díky které se můžete přiblížit k VR zážitkům. Můžete si vyzkoušet, jaké je, hrát hry v 360° světě nebo se podívat na vzdálená exotická místa.


Mobilní flash disk

Mobilní flash disk není zdaleka tak zábavný jako brýle pro virtuální realitu, je ale velmi praktický. Funguje naprosto stejně jako flash disky pro počítače, jen s tím rozdílem, že jde připojit k vašemu telefonu. Výhodou bývá, že tyto mobilní flash disky často mívají i klasický USB konektor do počítače a vy tak efektivně můžete přenést soubory z telefonu do počítače nebo naopak.

Ring light

V dnešní době sociálních sítí se málokdo vyhne tomu, aby občas udělal nějaké to selfie nebo natočil video. Pokud se tomu věnujete trochu víc, nebo vás natáčení a focení baví, pravděpodobně budete chtít časem investovat a posunout svoje multimediální výstupy na vyšší level. Jednou z nejlevnějších variant, která vám dokáže pomoct, aby vaše videa a fotky vypadali lépe, je právě ring light. Pomocí tohoto kruhového led světla docílíte toho, abyste měli dostatek světla a nehezké stíny nedeformovali váš obličej na fotkách. Pokud si navíc pořídíte ring light se světelnými módy, můžete dosáhnout zajímavých efektů.


Gimbal

Gimbal vám dokáže pomoci se stabilizací vašeho videa. Když do něj upevníte svůj telefon, dokáže ho, pomocí pohybu mikromotorů, stabilizovat. U kvalitních gimbalů se nejedná zrovna o nejlevnější záležitost, efekt je ale obrovský. Pokud chcete natáčet při běhu nebo za jízdy v autě, vaše video bude vždy vypadat profesionálně a nebude na něm patrné žádné drncání ani prudké pohyby. Při jakémkoli natáčení telefonem za pohybu je to absolutní nutnost, pokud chcete dosáhnout dobrého výsledku.Lokalizátor

I vám se stává, že prostě někam položíte vaše klíče nebo peněženku a pak si absolutně nedokážete vybavit kam? Nejste v tom sami a pokud si chcete ušetřit věčné hledání, bude pořízení lokalizátoru správná volba. Tento lokalizátor prostě připevníte na předmět, který často hledáte, spárujete ho se svým telefonem a ten vám v hledání dokáže pomoct. Lokalizátorů existuje celá řada a fungují různě, některé vám dokonce ukáží mapu, v které je zaznamenané, kde předmět ležel naposledy.

Herní ovladač

Pokud milujete hraní her, ale ovládání telefonu pro vás není dostatečně komfortní, pravděpodobně váš problém dokáže vyřešit herní ovladač. Na trhu jich existuje celá řada, a tak je jen na vás, jaký druh se rozhodnete, že bude pro vaše účely tím nejlepším. Dejte si ale pozor, ne všechny hry herní ovladače podporují.


Běžecká kapsa na telefon

Sport nám pomáhá, abychom zůstali zdraví co nejdéle. Během sportu se chceme věnovat sobě a nepřemýšlet neustále, kam dát telefon, aby nám nepřekážel. Ať už chodíte do fitcentra nebo dáváte přednost sportování v přírodě, běžecká kapsa na telefon vám dokáže ušetřit nejedno trápení. Výhodou je, že existují různé druhy a vy si tak můžete vybrat, který typ vám bude vyhovovat nejlépe. Navíc nikdo neříká, že ji musíte používat jen při běhu, jistě se vám bude hodit i v jiných aspektech vašeho života.


14 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše