PŘEDSTAVUJEME: PAVEL ŽALUD – BUSINESS DEVELOPMENT

Rád bych Vám představil našeho interního zaměstnance, který působí na pozici Business Developement. Je to senior obchodník s letitými zkušenostmi z různých odvětví. Má velké charisma a zápal do práce. Pro ženské pohlaví: má šťastnou rodinu :).


ŘEKNI NÁM A NAŠÍM ČTENÁŘŮM KDO JSI, JAKÉ MÁŠ ZKUŠENOSTI A PŘÍPADNĚ TVÉ VIZE DO BUDOUCNA.

Jmenuji se Pavel, ale to už víte z nadpisu (smích). Celý život se věnuji obchodu. Realizuji se v něm jíž od dětství, kdy jsem si vyrobil výherní losy, které jsem následně prodával ve škole. V businessu hledím vždy jasně vpřed a velmi rád tvořím své vlastní hranice. Slova jako NE, NEMÁM, NEPOTŘEBUJI, se v mém slovníku nenachází. Je to jen další výzva, kterou musím zvládnout. Mou vizí do budoucna je dělat práci, co mě baví, se skvělým produktem, který udělá klienta spokojenějším.


JAK SI SE DOSTAL K PRÁCI V KARLÍN IT?

Přes společného známého, který shodou okolností působí ve fitness a trénuje našeho CEO. Slovo dalo slovo, domluvili jsme si schůzku, ze které vznikla příležitost, které jsem se chytil a jen tak ji nepustím.


NABÍZÍ SE MI OTÁZKA PROČ JSI SI VYBRAL KARLÍN IT?

Už delší dobu jsem se poohlížel po IT sektoru, a díky doporučení jsem měl možnost nahlédnout pod pokličku Karlín IT Group. Energie, se kterou se tu realizují projekty mě nadchla a bylo jasné, že si plácneme.


PROČ PRÁVĚ ODVĚTVÍ IT? CO TĚ NA NĚM LÁKÁ?

Čím dál tím víc si uvědomuji, jak je digitalizace důležitá. Většina velkého businessu se bez toho neobejde a já bych byl rád součástí všeho, co se má posouvat dál. Je to rychle rostoucí odvětví, které má obrovský potenciál.


CO BY SI NA SEBE PROZRADIL NAŠIM ČTENÁŘŮM A TÉMĚŘ NIKDO TO NEVÍ?

Moje paní říká, že jsem dokonalý (smích), ale jedním dechem dodává, že někdy chrápu a skřípu zubama. Tudíž se vedle mě nikdo moc nevyspí. Mimo jiné jsem například hodně nerozhodný při výběru jídla, ale v businessu mám vždy jasno.


POSLEDNÍ A NEJDŮLEŽITĚJŠÍ OTÁZKA. PATŘÍ ANANAS NA PIZZU?

Rozhodně NE!!! Začíná to pizzou a kde to skončí? Třeba vepřo, knedlo, ananas? (smích)

24 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše